Par mums

Par mums

Par Gedeon Richter

Gedeon Richter ir viens no lielākajiem farmācijas uzņēmumiem pasaulē, kas nodarbojas ar medikamentu pētniecību, ražošanu un izstrādi, kā arī mārketingu un tirdzniecību. Uzņēmuma centrālais birojs atrodas Ungārijā, taču tā pārstāvniecības darbojas gan Centrālajā un Austrumeiropā, gan arī citur pasaulē.

Richter zīmols pasaulē ir plaši atpazīstams. Uzņēmums ražo aptuveni 200 farmaceitiskos produktus vairāk nekā 400 zāļu formās. Medikamentu klāsts aptver gandrīz visas svarīgākās terapeitiskās jomas, tai skaitā ginekoloģiju, neiroloģiju, psihiatriju un kardioloģiju.

Gedeon Richter ir izveidojis lielāko pētniecības un izstrādes centru Centrālajā un Austrumeiropā. Tajā tiek veikti vērienīgi pētījumi par centrālās nervu sistēmas traucējumiem, īpaši specializējoties šizofrēnijas, trauksmes, hronisku sāpju un depresijas, kā arī labdabīgu ginekoloģisku saslimšanu ārstēšanā.

Starptautiski atzītā pieredze steroīdu hormonu ražošanā ļāvusi Gedeon Richter kļūt par pasaules līderi ginekoloģijas jomā, šobrīd paplašinot savu darbību un tiešo klātbūtni Rietumeiropā. Biotehnoloģiju ražotnes, tostarp jaunā ražotne Ungārijā, veicina kompānijas produktu portfeļa papildināšanu ar augstas pievienotās vērtības medikamentiem. Uzņēmums nepārtraukti veic būtiskus ieguldījumus medikamentu ražošanas tehnoloģiju pilnveidošanā un attīstībā, nodrošinot visaugstāko medikamentu kvalitāti.

Informācija atjaunota: 30.07.2019